ragios printing ektiposis
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ
Επαγγελματικός Οδηγός
ΝΟΜΑΡΧΙΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
Στα πεδία με * να γράφετε με κεφαλαία
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΙΣΤΑ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ*
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΙΣΤΑ
ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΜΕ ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΙ*
Εκτυπώσεις
Χάρτες
TITAN CONTAINERS
ΣΠΑΝΟΣ & ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
Ηφαιστος
univet
ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ-ΚΑΝΑΚΗ
kampolis
G.I.S SECURITY
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ: ΌΛΟΙ ΟΙ ΔΗΜΑΡΧΟΙ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Όλοι οι δήμαρχοι που εξελέγησαν από την πρώτη Κυριακή (με αλφαβητική σειρά)

Αγαθονήσι: Ευάγγελος Κόττορος (100%)
Αγ. Βασιλείου: Ιωάννης Ταταράκης (92,52%)
Αγ. Ευστρατίου: Μαρία Κακαλή (100%)
Αγκιστρίου: Ιωάννης Αθανασίου (51,54%)
Αλιάρτου – Θεσπιέων: Γιώργος Ντασιώτης (54,09%)
Αλίμου: Ανδρέας Κονδύλης (68,25%)
Αμαρίου: Παντελεήμων Μουρτζανός (65,30%)
Αμπελοκήπων-Μενεμένης: Λάζαρος Κυρίζογλου (70,09%)
Αμφίκλειας – Ελάτειας: Αθανασία Στιβακτή (56,36%)
Ανάφης: Ιάκωβος Ρούσσος (62,18%)
Αντίπαρος: Αναστάσιος Φαρούπος (52,86%)
Αργιθέας: Ανδρέας Στεργίου (52,08%)
Άργους Ορεστικού: Παναγιώτης Κεπαπτσόγλου (79,46%)
Άργους-Μυκηνών: Δημήτρης Καμπόσος (55,79%)
Αριστοτέλη: Στυλιανός Βαλιανός (55,15%)
Αρχανών – Αστερουσίων: Εμμανουήλ Κοκοσάλης (87,18%)
Βάρης-Βούλας-Βουλιαγμένης: Γρηγόρης Κωνσταντέλλος (72,10%)
Βελβεντού: Μανώλης Στεργίου (71,55%)
Βιάννου: Μηνάς Σταυρακάκης (60,22%)
Βόλβης: Διαμαντής Λιάμας (54,30%)
Βόλος: Αχιλλέας Μπέος (57,27%)
Βορείων Τζουμέρκων: Ιωάννης Σεντελές (63,74%)
Γαλατσίου: Γιώργος Μαρκόπουλος (61,48%)
Γαύδου: Μανωλία Στεφανάκη (50,29%)
Γεωργίου Καραϊσκάκη: Περικλής Μίγδος (73,36%)
Γλυφάδας: Γιώργος Παπανικολάου (78,56%)
Γορτυνίας: Ευστάθιος Κούλης (50,09%)
Διστόμου-Αράχοβας: Ιωάννης Στάθας (56,68%)
Δομοκού: Δημήτρης Τζιανχρήστας (50,49%)
Δυτικής Σάμου: Αλέξανδρος Λυμπέρης (59,08%)
Δωδώνης: Χρήστος Ντακαλέτσης (50,34%)
Ελαφονησίου: Δέσποινα Ανδρεσάκη (64,30%)
Ελευσίνας: Αργύριος Οικονόμου (54,64%)
Ελληνικού-Αργυρούπολης: Ιωάννης Κωνσταντάτος (68,24%)
Επιδαύρου: Αναστάσιος Χρόνης (53,98%)
Ερύμανθος: Θεόδωρος Μπαρής (61,38%)
Ζαχάρως: Κωνσταντίνος Αλεξανδρόπουλος (76,87%)
Ηγουμενίτσας: Ιωάννης Λώλος (53,15%)
Ηλίδας: Ιωάννης Λυμπέρης (51,08%)
Ηράκλειας: Γιώργος Κουτσάκης (54,15%)
Ηρωϊκής Νήσου Κάσου: Μιχαήλ Ερωτόκριτος (61,78%)
Ηρωϊκής Νήσου Ψαρών: Κωνσταντίνος Βρατσάνος (73,05%)
Θέρμης: Θόδωρος Παπαδόπουλος (55,42%)
Θέρμου: Σπύρος Κωνσταντάρας (54%)
Ιητών: Γκίκας Γκίκας (63,46%)
Ιθάκης: Διονύσιος Στανίτσας (78,18%)
Καμένων Βούρλων: Ιωάννης Συκιώτης (56,45%)
Καντάνου – Σελίνου: Αντώνης Περράκης (83,75%)
Καρπενησίου: Νίκος Σουλιώτης (50,38%)
Καρύστου: Ελευθέριος Ραβιόλος (64,05%)
Κέας: Ειρήνη Βελισσαροπούλου (51,74%)
Κιλελέρ: Αθανάσιος Νασιακόπουλος (54,05%)
Κιμώλου: Κωνσταντίνος Βεντούρης (63,57%)
Κισσάμου: Γιώργος Μυλωνάκης (54,78%)
Κρωπίας: Δημήτρης Κιούσης (68,10%)
Κύθνου: Σταμάτιος Γαρδέλης (65,38%)
Λειψών: Φώτιος Μάγγος (100%)
Μακρακώμης: Γιώργος Χαντζής (52,16%)
Μεσσήνης: Γιώργος Αθανασόπουλος (51,30%)
Μονεμβασίας: Ηρακλής Τριχείλης (55,46%)
Μοσχάτου-Ταύρου: Ανδρέας Ευθυμίου (60,35%)
Μυλοποτάμου: Δημήτρης Κόκκινος (62,97%)
Ναυπλιέων: Δημήτρης Κωστούρος (50,06%)
Νεάπολης-Συκεών: Σιμος Δανιηλίδης (55,45%)
Νέας Ζίχνης: Παντελής Μπόζης (52,48%)
Νεστορίου: Χρήστος Γκοσλιόπουλος (80,11%)
Νέστου: Σάββας Μιχαηλίδης (52,41%)
Νίκαιας – Αγ. Ι. Ρέντη: Γιώργος Ιωακειμίδης (64,94%)
Νισύρου: Χριστογής Κορωναίος (51,34%)
Νότιας Κυνουρίας: Χαράλαμπος Λυσίκατος (52,68%)
Οινουσσών: Γιώργος Δανιήλ (52,99%)
Ορεστιάδας: Βασίλης Μαυρίδης (50,62%)
Οροπεδίου Λασιθίου: Ιωάννης Στεφανάκης (88,69%)
Παγγαίου: Φίλιππος Αναστασιάδης (59,20%)
Παιονίας: Κωνσταντίνος Σιωνίδης (53,64%)
Παξών: Σπυρίδων Βλαχόπουλος (55,29%)
Παπάγου-Χολαργού: Ηλίας Αποστολόπουλος (54,60%)
Πάρου: Μάρκος Κωβαίος (50,63%)
Περιστερίου: Ανδρέας Παχατουρίδης (74,18%)
Πλατανιά: Ιωάννης Μαλανδράκης (65,16%)
Πολυγύρου: Αστέριος Ζωγράφος (62,57%)
Πόρου: Ιωάννης Δημητριάδης (58,33%)
Προσοτσάνης: Θεόδωρος Αθανασιάδης (50,58%)
Πυλαίας-Χορτιάτη: Ιγνάτιος Καϊτεζίδης (70,31%)
Πύλης: Κωνσταντίνος Μαράβας (51,63%)
Πωγωνίου: Κωνσταντίνος Καψάλης (57,34%)
Ρήγα Φεραίου: Δημήτρης Νασίκας (56,73%)
Σιθωνίας: Πάρης Ντέμπλας (56,79%)
Σικίνου: Βασίλης Μαράκης (100%)
Σίφνου: Μαρία Ναδάλη (88,50%)
Σκύδρας: Κατερίνα Ιγνατιάδου (58,99%)
Σπετσών: Παναγιώτης Λυράκης (61,03%)
Σύμης: Λευτέρης Παπακαλοδούκας (56,06%)
Σύρου-Ερμούπολης: Νίκος Λειβαδάρας (51,64%)
Σφακίων: Μανούσος Χιωτάκης (56,81%)
Τανάγρας: Βασίλης Περγαλιάς (64,97%)
Τεμπών: Γιώργος Μανώλης (50,17%)
Τήλου: Μαρία Καμμά-Αλειφέρη (62,33%)
Τήνου: Ιωάννης Σιώτος (52,53%)
Τρικκαίων: Δημήτρης Παπαστεργίου (57,04%)
Ύδρας: Γιώργος Κουκουδάκης (54,13%)
Φιλιατών: Σπύρος Παππάς (60,32%)
Φολεγάνδρου: Ευθαλία Παπαδοπούλου (58,41%)
Φυλής: Χρήστος Παππούς (57,21%)
Χαλκηδόνας: Σταύρος Αναγνωστόπουλος (51,09%)
Χάλκης: Ευάγγελος Φαγκάκης (56,68%).
Πίσω

Αναζήτηση

 
Αίτηση Καταχώρησης
Αγγελίες
Οδηγός Θριασίου Πεδίου 2019
ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ 10/9
DELIVERY BOOK
sime
doukas kon
Αβραμίδη Τριανταφυλλιά
irida optika
Εφημερεύοντα Φαρμακεία

Διανυκτερεύοντα Φαρμακεία
Σήμερα Διανυκτερεύουν:
Τηλέφωνα Ανάγκης
Χρήσιμα Links
Πρωτοσέλιδα
Δήμος Ελευσίνας